Technologie pohybu

 

Servo-Drive pro Aventos HF

Fascinující kvalita pohybu kování AVENTOS je tu nyní i pro výklopy, realizované na pokos nebo s polodrážkou. Přitom je obzvlášť praktické to, že díky jednoduchým změnám pozice můžete nadále využívat standardní kování. S novými možnostmi využití je otevřena cesta k úspěšnému plnění současných požadavků a úspěšné realizaci smělých designových nápadů.

S výklopy je vše obzvlášť komfortní, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že byse třeba o skříňku uhodil do hlavy. Kromě toho se výklopy AVENTOS při otvírání zastaví v libovolné pozici a když je chcete zavřít, kdykoli na ně proto dosáhnete. Další komfort navíc přináší elektrický či mechanický způsob pohybu SERVO-DRIVE nebo TIP-ON.

Skládací výklop AVENTOS HF představuje ideální řešení pro vysokou i pro středně velkou horní skříňku. S dvoudílným čelem je potřebný prostor nahoře malý dokonce i u velkých, vysokých korpusů. Proto máme pro horní skříňky k dispozici nesčetně mnoho možností provedení a uspořádání. Funkci si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Clip top Blumotion

Zcela novým způsobem jsme zpracovali náš závěs pro velký úhel otevření, který se výborně osvědčil v celém světě. Tento závěs CLIP top BLUMOTION stanoví nové dimenze. Jedná se o kombinaci nového designu s obvyklým nastavením a nejvyšším komfortem pohybu. Díky vytříbené technice je tlumení BLUMOTION integrováno v úplně nejmenším prostoru přímo v ramínku závěsu. Konstrukční parametry zůstávají beze změny. Výsledek představuje závěs pro velký úhel otevření, který budí obrovské nadšení.

Blumotion S

Variabilita pro realizaci hned několika technologií pohybu s pouze jednou vodicí lištou, optimální funkce tlumení, přizpůsobená podle příslušné technologie – to vše nabízí naše nové vedení BLUMOTION S pro LEGRABOX a MOVENTO.

Space Tower Legrabox

Space Tower budí nadšení díky lehkému, snadnému přístupu, enormnímu množství místa pro zásoby, a dá se realizovat  pro všemožné individuální potřeby zákazníků. Tato inteligentní potravinová skříň Vám tak bude při Vaší každodenní práci v kuchyni skvělým pomocníkem.

Servo-Drive pro Legrabox

Díky ergonomickému a efektivnímu SERVO-DRIVE, je rychlé stisknutí vše, co je potřeba k otevření a uzavření, které je vždy tiché a bez námahy díky BLUMOTION. Elektronický otevírací systém SERVO-DRIVE pro LEGRABOX se hodí pro celou řadu aplikací - se zásuvkami pro manipulaci nebo bez držadla s výsuvy ve všech obytných oblastech.

Možnosti využití Servo-Drive

Se SERVO-DRIVE, elektrickým způsobem otvírání firmy Blum, si můžete vychutnávat nadšení vyvolávající komfort v celékuchyni. Protože je úplně jedno, zda se jedná zrovna o spodní nebo horní skříňku – je tu jeden jediný systém a ten uvádí výsuvyi výklopy do pohybu samy od sebe jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí jej jen jednou nainstalovat a Vy už se s ním nikdy nebudete chtít rozloučit.

SERVO-DRIVE – systém pro celou kuchyň
SERVO-DRIVE pro AVENTOS je tu pro skládací, výkyvné, zdvihací i prosté výklopy. Pro strhující komfort obsluhy u každéhovýklopu.

Servo-Drive Uno

I na odpadkové koše lze použít technologii SERVO-DRIVE Uno, systém elektrického otvírání od firmy Blum. Výsuvy na odpadky jsou tak fascinující a snadné otevírání v kombinaci se speciálními zády s velmi lehkým dotekekem
Tohle je povinnost!

Servo-Drive Flex

Není důležité, zda otvíráte dvířka vestavného spotřebiče či pevná nábytková dvířka směrem doleva nebo doprava – SERVO-DRIVE flex využijete nezávisle na konstrukční situaci u běžných vestavných lednic, kombinovaných chladniček, mrazicích boxů i myček na nádobí.

S elektrickým otvíráním SERVO-DRIVE flex dokonale vyřešíte jakoukoli konstrukční situaci pro běžné vestavné spotřebiče. Pohonná servo jednotka je přitom vhodná pro různé varianty těchto spotřebičů. Nehodí se pro lednice se soklovým agregátem a chladničky s výsuvy.

Skládací dveřní systém WingLine L

WingLine L vám umožní využít skládací posuvné dveře ve zcela nové dimenzi pohodlí. Revoluční mechanismus pro bezúchytkové otevírání dveří, který poskytuje přístup ke všemu uvnitř skříně jediným pohybem ruky.